2019. április 19., péntek

Következő eseményeink / SAVE THE DATE!

Április 21. Húsvét - Úrvacsora - Baráti nap
Április 28. Piroska Castillo 95-ik születésnapi ünnepsége
Május 12. Anyák napja
Május 19. Baráti nap: Mission koncert
Június 16. Baráti nap: Apák napja
Július 21. Baráti nap
Augusztus 18. Új kenyér ünnepe - Úrvacsora - Baráti nap
Szeptember 15. Baráti nap
Október 6. Új bor ünnepe - Úrvacsora
Október 20. Október 23-ai ünnepség
November 17. Baráti nap: JÓTÉKONYSÁGI KONCERT
December 1. Advent - Úrvacsora
December 15. Baráti nap - Karácsonyi ünnepség és program
December 25. Karácsony - Úrvacsora

Az Istentisztelet minden vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik előbb angol, majd magyar nyelven. Istentisztelet után mindenkit szeretettel hívunk a Kossuth-terembe. Please stay for refreshments, friendly conversation and more after worship.

2nd and 4th Sundays: Pacsirta Dalkör Practice at 1 PM.

Mindenkit szeretettel hívunk az eseményeinkre.
GOD BLESS YOU AND SEE YOU NEXT SUNDAY!

Kérjük, iratkozzon fel a hírlevelünkre!

Kövessen minket Facebookon - Follow us on Facebook

2019. április 14., vasárnap

Jó utat kívántunk gyülekezeti tagjainknak

Gyülekezetünkből két házaspár a nyári hónapokra Magyarországra költözik. Minden évben szomorúan veszünk búcsút tőlük és várjuk,  hogy ismét vissza térjenek közénk.

Kedves Tünde, Sándor, kedves Diana, Géza, jó utat kívánunk.

2019. március 18., hétfő

Geburth Péter születésnapi köszöntő

Vasárnap a gyülekezetünk tagjának, Geburth Péter tangóharmonika művésznek a születésnapját köszöntöttük.

Isten éltessen Péter!

2019. március 17., vasárnap

Március 15-ei ünnepség

Vasárnap tartotta a gyülekezet az 1848 március 15-ei Magyar Forradalom emlékünnepségét. Köszönjük Matte Évának az ünnepség megszervezését és köszönet a Pacsirta kórusnak a közreműködést, és mindenkinek akik részt vettek vagy eljöttek vasárnap a templomba.

Szent Patrik napról Matte Éva egy ír dal eléneklésével emlékezett meg:

2019. március 10., vasárnap

Böjt első vasárnapja - Úrvacsora Szabó Ildikó lelkipásztor vezetésével. Utána: Nőnap - teaparti és születésnap

A Bőjt első vasárnapján Úrvacsorát vett a gyülekezet. Az Úrvacsorát Szabó Ildikó lelkipásztor szolgálta. Köszönjük Szabó Ildikó szolgálatát.

Az Istentisztelet után Kakuk Sárikát köszöntöttük 70. születésnapján. Isten éltessen Sárika.

Nőnap alkalmából a gyülekezet férfi tagjai "munkaruhában" szolgálták ki a hölgyeket.

2019. március 3., vasárnap

Búcsúztató, kóruspróba, festő szakkör az istentisztelet után

Ritter Ferenc búcsúztatása

A gyülekezet a vasárnapi istentisztelet után elbúcsúztatta a tragikus hirtelenséggel, rövid betegség után meghalt Ritter Ferencet, a gyülekezet baráti tagját. Az ebéd után visszaemlékezésekben elevenítettük fel Ferenc személyét. Isten adjon vigaszt a gyászolóknak.

Kóruspróba

A kibővített Pacsirta kórus a Március 15. ünnepségre készül

Festőszakkör

A hetek óta tartó festő tanfolyamból festő szakkör lett. Mindekit szeretettel várunk.

2019. február 24., vasárnap

Éves Közgyűlés

Köszönjük egyháztagjainknak, hogy jelen voltak ezen a fontos eseményen. A Közgyűlés határozatképes volt. A gyülekezet elfogadta a múlt évi beszámolókat és jóvá hagyta az idei eseményeket és teendőket. A Közgyűlés Kakuk Géza egyháztagunkat presbiternek választotta meg.

2019. február 18., hétfő

Farsangi mulatság a Baráti délutánon

A gyülekezet hetek óta készült a Farsangra maszkok készítésével. Eljött az ideje a bemutatónak és a mulatságnak.