Benefit koncert - beszámoló

2018. november 18-án a gyülekezet Jótékonysági koncertet tartott az egyház támogatására.

A rendezvényen fellépett Antal Timea, Bátori Zoltán, Dr. Tai Chen, Cer Mária, Cser László, Finta Ilona Vanda, Finta Ilona, Geburth Péter, Kiss Erzsike, Mátté Éva, Perjési Mónika, Orcsik István és az egyház PACSIRTA kórusa.

Köszönjük a fellépőknek, akik önzetlenül vállalták a szereplést, köszönjük a szervezőknek a rendezvény lebonyolítását, köszönjük mindenkinek, akik jelenlétükkel támogatták a gyülekezetünket, és külön köszönet azoknak, akik ha nem is tudtak jelen lenni, de adományukkal támogatták az egyházat.

Kiemelt támogatóink (a teljesség igénye nélkül):

A Jótékonysági koncert védnökei:

• Bácsa Etelka és Béla
  • Kakukk Sára és Géza
  • Hegedűs Andrea és Attila
  • William A. Kovach
  • Lőrincz Magdolna
  • Garai Tünde és Bill Terramorse
  • Frank Dudás
  • Eva Fox
  • Dr. Carmen Castillo Hoft

A Jótékonysági koncert pártfogói:

• Maria Radics
  • Katalin Roeder és Ben Butler
  • Hilarion Castilo
  • Thomas L. Kimberlee és J. Robershaw
  • Margaret Moeller
  • Jánossy Mária

Az eseményen elismerő oklevelet adtunk át Szoboszlai Sándornak az amerikai magyarságért és a magyar kultúra fenntartásáért végzett önzetlen munkásságáért.

A Jótékonysági koncert képei:

Videók: