Adomány / Donation

Kérjük járuljon hozzá gyülekezetünk fennmaradásához

" Adjatok, néktek is adatik; jó mértéket, megnyomottat és megrázottat, színig teltet adnak a ti öletekbe. Mert azzal a mértékkel mérnek néktek, amelylyel ti mértek." (Lukács 6:38)

"Azt mondom pedig: Aki szűken vet, szűken is arat; és aki bőven vet, bőven is arat. Kiki amint eltökélte szívében, nem szomorúságból, vagy kénytelenségből; mert a jókedvű adakozót szereti az Isten. Az Isten pedig hatalmas arra, hogy rátok árassza minden kegyelmét; hogy mindenben, mindenkor teljes elégségtek lévén, minden jótéteményre bőségben legyetek." (2 Korintus 9:6-8)

"És örült a nép az önkéntes adakozásnak, mert tiszta szívvel, önként adakoztak az ÚRnak." - 2. Krónikák

Köszönjük a csekken küldött adományt:
12717 York Avenue, Hawthorne, California 90250

Egyházunk 503(c) bejegyzett non-profit szervezet. Adományairól igazolást állítható ki, amelynek alapján adójóváírást vehet igénybe.
The First Hungarian Reformed Church of Los Angeles is a 501(c)3 is IRS exempt under United Church of Christ Group Exemption Number 1665