Következő eseményeink / SAVE THE DATE!

Az Istentisztelet minden vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik
(Los Angeles-i idő szerint) előbb angol, majd magyar nyelven.

No matter where you are, you can participate! Kapcsolódás az istentisztelethez távolról:
Telefon: + 1.916.400.9608 PIN: 788 690 646‬#

Testvéri szeretettel felajánljuk hívő testvéreinknek, vallási közösségeknek, hogy videokonferencia segítségével bárhonnan a világból kapcsolódjanak a templomunkban tartott istentiszteletünkhöz, tartsunk közösen istentiszteletet. A videokonferencia lehetővé teszi, hogy bárki interaktív részese legyen az istentiszteletnek, például Biblia olvasással, imával, lelkészi igehirdetéssel, zene, ének vagy vers felajánlással, vagy bármilyen más formában. Szeretnénk más gyülekezeteknek felajánlani a gyülekezeteink közötti közreműködés lehetőségét. Ha bármikor szükség van a felajánlott segítségünkre, bizalommal keressenek meg minket.

Szombatonként 10:30 Baráti találkozó videokonferencia segítségével Fellowship Videoconferencing.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/yij-dnjy-uxz or call: +1 813-618-7584‬ (PIN: ‪649 221 865‬# )
Csütörtökönként 6-kor: Bibliakör - Bible study online led by Dr. Katalin Havasi.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/vcd-rvfy-iwd  or call: + 1.916.400.9608 (PIN: 788 690 646‬# )
További eseményeink

October 9 Friends and Family Day - Arts and Crafts - Open Studio, fessünk együtt!  Felszerelést hozd magaddal.
October 16 Arts and Crafts - Open Studio -  fessünk együtt! Felszerelést hozd magaddal.
October 23 OCTOBER 23 COMMEMORATION - Program and Lunch
October 30 Trunk Trade.
November 6 Presbiter Meeting and Lunch. Subject: Discussions on Church Benefit program
November 13 CHURCH BENEFIT PROGRAM - JÓTÉKONYSÁGI RENDEZVÉNY ÉS EBÉD
November 20 Friends and Family Day / PÖDRÖM, PÖDRÖM CSIGATÉSZTA KÉSZÍTÉS! Hozd el a csigakészítőt, a tésztát hozzá adjuk. Szórakoztató zene mellett kellemes tésztázást kívánunk.
November 27 Thanksgiving Lunch. 1st Sunday in Advent w/ Communion
December 4 Presbiter Meeting and Lunch. Subject: Christmas concert program
December 11 CHRISTMAS CONCERT - Program and Lunch (Melinda Puhó zongora hangversenye - tentative)
December 18 Arts and Crafts. TANULJ SÜTNI! Sütőiskola Kakuk Sárikával. Hogy kell jó pogácsát sütni?
December 25 Christmas Day w/COMMUNION

Ha információra van szükséged írj üzenetet a templom@elsoegyhazla.org email címre.

Mindenkit szeretettel hívunk az eseményeinkre.
GOD BLESS YOU AND SEE YOU NEXT SUNDAY!