Következő eseményeink / SAVE THE DATE!
A hatóságok utasításait követve az istentiszteleteinket jelenleg a templomból videokonferencián közvetítve online tartjuk. Akik nem tudnak interneten csatlakozni az istentisztelethez, azokat a járványügyi szabályok betartásával korlátozott részvételi számban a templomban is várjuk.


Az Istentisztelet minden vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik (Los Angeles-i idő szerint) előbb angol, majd magyar nyelven. Mindenkit szeretettel hívunk a részvételre. 

Every Saturday at 10:30 Baráti találkozó videokonferencia segítségével Fellowship Videoconferencing. No matter where you are, you can participate! We care about you and want to know how you are, so join the conversation!

Ha technikai segítségre van szükséged a csatlakozáshoz írj üzenetet a templom@elsoegyhazla.org  email címre, vagy hívd a 626-593-9747-es telefonszámot.

Mindenkit szeretettel hívunk az eseményeinkre.
GOD BLESS YOU AND SEE YOU NEXT SUNDAY!

Kövessen minket Facebookon - Follow us on Facebook


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések