Következő eseményeink / SAVE THE DATE!
A koronavírus ideje alatt a vasárnapi istentisztelet és más összejövetelünk is a templomban szünetel. A prédikációkat a weboldalunkon tesszük közzé, istentiszteleteinket videokonferencia segítségével tartjuk. Kérjük rendszeresen ellenőrizze honlapunkat a legfrissebb információkkal kapcsolatban.


Az Istentisztelet minden vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik előbb angol, majd magyar nyelven. Istentisztelet után mindenkit szeretettel hívunk a Kossuth-terembe. Please stay for refreshments, friendly conversation and more after worship.

2020. április 5. Palm Sunday.
2020. április 12. Húsvét vasárnap Úrvacsorával.
2020. május 10. Anyák napja megemlékezés
2020. május 17. Jótékonysági koncert és ebéd.
2020. május 31. Pünkösd

Vasárnap délutánonként tánctanfolyam!

2nd and 4th Sundays: Pacsirta Dalkör Practice at 1 PM.

Mindenkit szeretettel hívunk az eseményeinkre.
GOD BLESS YOU AND SEE YOU NEXT SUNDAY!

Kérjük, iratkozzon fel a hírlevelünkre!

Kövessen minket Facebookon - Follow us on Facebook


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések