Következő eseményeink / SAVE THE DATE!

Az Istentisztelet minden vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik
(Los Angeles-i idő szerint) előbb angol, majd magyar nyelven.

No matter where you are, you can participate! Kapcsolódás az istentisztelethez távolról:
Telefon: + 1.916.400.9608 PIN: 788 690 646‬#

Testvéri szeretettel felajánljuk hívő testvéreinknek, vallási közösségeknek, hogy videokonferencia segítségével bárhonnan a világból kapcsolódjanak a templomunkban tartott istentiszteletünkhöz, tartsunk közösen istentiszteletet. A videokonferencia lehetővé teszi, hogy bárki interaktív részese legyen az istentiszteletnek, például Biblia olvasással, imával, lelkészi igehirdetéssel, zene, ének vagy vers felajánlással, vagy bármilyen más formában. Szeretnénk más gyülekezeteknek felajánlani a gyülekezeteink közötti közreműködés lehetőségét. Ha bármikor szükség van a felajánlott segítségünkre, bizalommal keressenek meg minket.

Szombatonként 10:30 Baráti találkozó videokonferencia segítségével Fellowship Videoconferencing.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/yij-dnjy-uxz or call: +1 813-618-7584‬ (PIN: ‪649 221 865‬# )
Csütörtökönként 6-kor: Bibliakör - Bible study online led by Dr. Katalin Havasi.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/vcd-rvfy-iwd  or call: + 1.916.400.9608 (PIN: 788 690 646‬# )
További eseményeink

August 7 Presbiter Meeting and Lunch. Our church 96th Anniversary!
August 14 Istentisztelet után...Művészeti + Sakkozó Délután! Díszes párnahuzat varrás – Párnát és az anyagokat hozd magaddal. Sakkozzunk. Légy szíves, felszerelést hozd magaddal.  Közös batyus ebéd.  Belépés ingyenes. Arts and Crafts Open Studio + Chess. Free. Potluck, plse. bring a drink, dish or dessert to share.
Aug. 20. Saturday 7.30. Outdoor Concert at the Old Mill in San Marino. FREE. Reserve tickets with Tünde G.
August 21 Új Kenyér w. Holy Communion. Aug 20 PROGRAM and Lunch. Magyarország napja! Potluck Lunch. Plse. bring a drink, dish or dessert to share.
August 28 Trunk Trade! Amire nincs szükséged hozd el, add át másoknak! Csoportos Kirándulás Laguna Beach-en. Ha tetszik az ötlet akkor beszéljük meg. Eva M.
September 4 Presbiter Meeting and Lunch. Discussions on Hungarian Heritage program
September 11 Friends and Family Day - Arts and Crafts Open Studio. Fessünk együtt!  Felszerelést hozd magaddal.
September 18 MAGYAR ÖRÖKSÉG NAP 1 PM. Magyar Zene, tánc, Irodalom. Gasztronómia, süti vásár, művészeti kiállítás. HUNGARIAN HERITAGE DAY! Hungarian food, amazing pastries! Fabulous entertainment, Hungarian song, poetry, literature, dance and folk music, art exhibit and more! Performing: Laszló and Mária Cser, the Sándor Szoboszlai Southern California Hungarian Theater performers, Los Angeles area Hungarian performing artists, Laci Orbán (primás) and more!  During this event  our Congregation will honor Laszló and Mária Cser  and present  them with a Certificate of Appreciation for their decades of  selfless work on behalf of Hungarians and preservation of Hungarian culture. Don’t miss this! All proceeds benefit our church. Food and entertainment: $30.
11:00 - 12:00 Worship: in Hungarian and English.
12:45 - 2:30 in the Kossuth Hall: Lunch and pastries - beigli, palacsinta, krémes - with music byLaci Orbán (primás).
2:30 pm in the Sanctuary: Music, poetry, dance, song and more!
Afterwards….Coffee, pastries, music by DJX.
September 25 Trunk Trade. Eliminate, eliminate, eliminate!
October 2 Presbiter Meeting and Lunch w/ COMMUNION
October 9 Friends and Family Day - Arts and Crafts - Open Studio, fessünk együtt!  Felszerelést hozd magaddal.
October 16 Arts and Crafts - Open Studio -  fessünk együtt! Felszerelést hozd magaddal.
October 23 OCTOBER 23 COMMEMORATION - Program and Lunch
October 30 Trunk Trade.
November 6 Presbiter Meeting and Lunch. Subject: Discussions on Church Benefit program
November 13 CHURCH BENEFIT PROGRAM - JÓTÉKONYSÁGI RENDEZVÉNY ÉS EBÉD
November 20 Friends and Family Day / PÖDRÖM, PÖDRÖM CSIGATÉSZTA KÉSZÍTÉS! Hozd el a csigakészítőt, a tésztát hozzá adjuk. Szórakoztató zene mellett kellemes tésztázást kívánunk.
November 27 Thanksgiving Lunch. 1st Sunday in Advent w/ Communion
December 4 Presbiter Meeting and Lunch. Subject: Christmas concert program
December 11 CHRISTMAS CONCERT - Program and Lunch (Melinda Puhó zongora hangversenye - tentative)
December 18 Arts and Crafts. TANULJ SÜTNI! Sütőiskola Kakuk Sárikával. Hogy kell jó pogácsát sütni?
December 25 Christmas Day w/COMMUNION

Ha információra van szükséged írj üzenetet a templom@elsoegyhazla.org email címre.

Mindenkit szeretettel hívunk az eseményeinkre.
GOD BLESS YOU AND SEE YOU NEXT SUNDAY!