Következő eseményeink / SAVE THE DATE!


Az Istentisztelet minden vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik
(Los Angeles-i idő szerint) előbb angol, majd magyar nyelven. 


No matter where you are, you can participate! Kapcsolódás az istentisztelethez távolról: 
Telefon: + 1.916.400.9608 PIN: 788 690 646‬#

Testvéri szeretettel felajánljuk hívő testvéreinknek, vallási közösségeknek, hogy videokonferencia segítségével bárhonnan a világból kapcsolódjanak a templomunkban tartott istentiszteletünkhöz, tartsunk közösen istentiszteletet. A videokonferencia lehetővé teszi, hogy bárki interaktív részese legyen az istentiszteletnek, például Biblia olvasással, imával, lelkészi igehirdetéssel, zene, ének vagy vers felajánlással, vagy bármilyen más formában. Szeretnénk más gyülekezeteknek felajánlani a gyülekezeteink közötti közreműködés lehetőségét. Ha bármikor szükség van a felajánlott segítségünkre, bizalommal keressenek meg minket.

Ha információra van szükséged írj üzenetet a templom@elsoegyhazla.org email címre.

Mindenkit szeretettel hívunk az eseményeinkre.
GOD BLESS YOU AND SEE YOU NEXT SUNDAY!

Szombatonként 10:30 Baráti találkozó videokonferencia segítségével Fellowship Videoconferencing.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/yij-dnjy-uxz or call: +1 813-618-7584‬ ( PIN: ‪649 221 865‬# )
Csütörtökönként 6-kor: Bibliakör - Bible study online led by Dr. Katalin Havasi.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/vcd-rvfy-iwd  or call: + 1.916.400.9608 ( PIN: 788 690 646‬# )

További eseményeink
NOVEMBER 2023
ADVENT SCHEDULE 2023
Advent is the season of waiting, a time of spiritual preparation for Christmas and the birth of Jesus. As we enter into this season, let us allow God to speak to our souls. 

DECEMBER 2023
3-Dec Advent első vasárnapja. Az 1. adventi gyertya meggyújtása – Remény A 11-kor kezdődő úrvacsorás istentisztelet után közös ebéd, karácsonyfa díszítés! Közös ebédünkre köszönettel fogadunk valami finomságot. Presbitér gyűlés. First Sunday in Advent. Lighting of the 1st Advent candle - Hope. 
Worship service at 11 AM with Holy Communion followed by a Potluck Lunch and decorating the Christmas Tree in the Sanctuary. Please bring something for the Potluck. 
10-Dec   Advent második vasárnapja. A 2. adventi gyertya meggyújtása – Béke
A reggeli istentisztelet után, d.u. 12:30-kor MAGYAR KARÁCSONY Jótékonysági Gála. Fellép a többszörösen kitüntetett NESZLÉNYI JUDIT! A karácsonyfa meggyújtása SZÉLES TAMÁS magyar főkonzul úr által. Családi nap, zene, ének, vers és még sok más! Hagyományos disznótoros - hurka, kolbász - lila káposztával, petrezselymes burgonyával (vegetáriánusoknak lecsó) és a kedvenc desszertek: beigli, krémes, kifli stb!  Magyar csemegekészítmények, szaloncukor az Aranypaprikától! Karácsonyi sütemény vásár! Zene: Geburth Péter és Diana+Géza DJX. Ad: $25 (felnőtt). Diák 12 év +: $10; 12 év alatti gyermekek: INGYENES. A bevételt a Solidaris.ro javára ajánljuk fel, hogy Erdelyi magyar gyerekeknek és időseknek karácsonyi örömet szerezzünk. A GBU Life District 3000 Hungarian Reformed Federation of America szponzorálja. Ünnepeld velünk az év legszebb időszakát!
Second Sunday in Advent. Lighting of the 2nd Advent candle - Peace. 
Worship service at 11 AM. Starting at 12:30 - A HUNGARIAN CHRISTMAS! Benefit Gala. Performing… world acclaimed pianist Miss JUDITH NESZLÉNYI! Christmas Tree lighting by the honorable Hungarian Consul SZÉLES TAMÁS! A traditional candle-light family celebration with music, song, poetry and more! Traditional Christmas Sausage - hurka, kolbász - with purple cabbage, parsley potatoes (for vegetarians lecsó) and your favorite desserts: beigli, krémes, kifli etc.  Hungarian treats including szaloncukor, by Golden Paprika. Christmas Pastry sale. Christmas crafts table for children. Music by Péter Geburth and Diana+Géza DJ X. Don.: $25 (adult). Student 12 years: $10; Children under 12: FREE. Celebrate this most beautiful time of year with us! Proceeds benefit Solidaris.ro to bring Christmas cheer to Hungarian kids and elderly in Erdély. Sponsor: GBU Life Dist. 3000 Hungarian Reformed Fed. of America.
Dec. 17.   Third Sunday in Advent. Lighting the 3rd Advent Candle - Joy.
A reggeli istentisztelet után közös ebéd, karácsonyi dekorációs kézműves foglalkozás, karácsonyi ajándékcsere. Ha szeretnénk részt venni, hozzunk 1 db ajándékot, max. $15.
Third Sunday in Advent. Lighting the 3rd Advent Candle - Joy.
Worship service at 11 AM followed by a Potluck Lunch, Gift Exchange and Christmas crafts. Please bring 1 gift, $15 max. if you would like to participate in the exchange.
Dec. 21. (csütörtök este) 6 PM – Online adventi imaalkalom a bibliaóra keretében.
Weblink: meet.google.com/vcd-rvfy-iwd. Vagy tel: + 1-916-400-9608. PIN: 788 690 646 #
(Thursday) 6 PM - Online Advent Prayer before the Bible study.
Google: https:// meet.google.com/vcd-rvfy-iwd. Or call: + 1-916-400-9608. PIN: 788 690 646 #.

CHRISTMAS SCHEDULE 2023
Let's gather for a heartwarming time of worship, fellowship and the joy of the season.

24-Dec Advent negyedik vasárnapja. A 4. adventi gyertya meggyújtása - Szeretet. Vasárnap 11 órakor Karácsonyi istentisztelet angolul és magyarul
úrvacsorával. Személyesen a templomban vagy online.  Fourth Sunday in Advent. Lighting of the 4th Advent candle - Love.
Sunday 11 AM Christmas Worship in Hungarian and English with Holy Communion. In church and online. Celebrate the birth of Jesus! Christmas is a time of joy and celebration. Join us on Christmas Eve day as we come together to reflect on the true meaning of this special day - the incredible gift of Jesus. It's not just about presents and decorations; it's about the love and hope that He brings. Plse. bring a Christmas dish, drink or dessert to share. Karácsonyi gyertyafényes istentisztelet úrvacsora osztással. Ünnepi ebéd! Áldott, Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!
Dec. 25.   Nem lesz istentisztelet. Kérjük, csatlakozzanak hozzánk Dec. 24-én.
Monday no worship. Please join us on Dec. 24. 
Dec. 31.  vasárnap 11 órakor – óév záro istentisztelet. Személyesen vagy online.
SUNDAY 11 AM Worship. Followed by NEW YEAR’s PARTY. Potluck, share your favorite dish! Dancing! Ki mit tud, móka, vicces percek!  Filmvetítés: Hadházi László videó felvételei.  

JANUÁR 2024
Jan. 7.   vasárnap 11 órakor újévi istentisztelet. Személyesen vagy online.
First Sunday of 2024. HAPPY NEW YEAR!

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések