Következő eseményeink / SAVE THE DATE!


Az Istentisztelet minden vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik
(Los Angeles-i idő szerint) előbb angol, majd magyar nyelven. 

No matter where you are, you can participate! Kapcsolódás az istentisztelethez távolról: 
Telefon: + 1.916.400.9608 PIN: 788 690 646‬#

Testvéri szeretettel felajánljuk hívő testvéreinknek, vallási közösségeknek, hogy videokonferencia segítségével bárhonnan a világból kapcsolódjanak a templomunkban tartott istentiszteletünkhöz, tartsunk közösen istentiszteletet. A videokonferencia lehetővé teszi, hogy bárki interaktív részese legyen az istentiszteletnek, például Biblia olvasással, imával, lelkészi igehirdetéssel, zene, ének vagy vers felajánlással, vagy bármilyen más formában. Szeretnénk más gyülekezeteknek felajánlani a gyülekezeteink közötti közreműködés lehetőségét. Ha bármikor szükség van a felajánlott segítségünkre, bizalommal keressenek meg minket.

Szombatonként 10:30 Baráti találkozó videokonferencia segítségével Fellowship Videoconferencing.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/yij-dnjy-uxz or call: +1 813-618-7584‬ (PIN: ‪649 221 865‬# )
Csütörtökönként 6-kor: Bibliakör - Bible study online led by Dr. Katalin Havasi.
Join via Google Meet: https://meet.google.com/vcd-rvfy-iwd  or call: + 1.916.400.9608 (PIN: 788 690 646‬# )
További eseményeink

May 22 Friends and Family Day - Arts and Crafts. Művészeti + Sakkozó Délután! Istentisztelet után, fessünk együtt! Sakkozzunk! Légy szíves, felszerelést hozd magaddal.  Közös batyus ebéd.  Belépés ingyenes. Arts and Crafts Open Studio + Chess. Potluck, please bring a snack, dessert or drink to share.  Also...Trunk Trade! Put your unneeded treasures in your car trunk and let someone else treasure it!
May 29 Open Studio - Arts and Crafts.  Művészeti + Sakkozó Délután! Istentisztelet után, fessünk együtt! Sakkozzunk! Légy szíves, felszerelést hozd magaddal.  Közös batyus ebéd.  Belépés ingyenes. Arts and Crafts Open Studio + Chess. Potluck, please bring a snack, dessert or drink to share. Also...Who collects what? Ki mit gyűjt? Show and Tell your lifetime collection. A legkülönlegesebb gyűjtemény díjazva lesz. (Participation $5. The winner takes it all.)
June 5 Pentecost with Holy Communion. Presbiteri gyűlés, közös batyus ebéd. Potluck. 
June 12 Friends and Family Day – Kiállítással egybekötött, KI MIT TUD! Saját irodalmi szerzemények, ötletek előadása és saját készítésű művek bemutatása istentisztelet után. Közös batyus ebéd.  Belépés ingyenes.
Share Our Talents Day! Play the violin? Make art? Sing? Recite poetry? Share your talent! Please bring a snack, dessert or drink to share. 
June 19 FATHER'S DAY Celebration and Lunch. Közös ebéd. Potluck. Plus...later in the day...Small Alterations. Button, trouser shortening, etc. Bring in your button collection. Inggomb felvarrás. Nadrág hossza felvarrás új technikával. Varrógépet, felszerelést hozd magaddal. Varrógép javítás és karbantartás. 
June 26 Trunk Trade and Plants Trade. Osszuk meg egymás között az extra növényeinket is.
July 3 Presbiter Meeting and Lunch. Subject: Hungarian Heritage Day details
July 10 Friends and Family Day - Beading Techniques - Hozd magaddal a már régen zacskóban tartott, elszakadt nyakláncodat és újra fűzzük. Gyöngyök a JOANN boltban vásárolhatók.  Chess game for others. 
July 17 Arts and Crafts. Open Studio – fessünk együtt! Felszerelést hozd magaddal.
July 24 Trunk Trade.  Nyári nagytakarításból visszamaradt tárgyak átadása.
August 7 Presbiter Meeting and Lunch. Our church 96th Anniversary!
August 14 New bread w/ COMMUNION. Friends and Family Day - Arts and Craft. 
Hímzés, kézimunka. Díszes párnahuzat varrás – Párnát és az anyagokat hozd magaddal.
August 21 Aug 20 PROGRAM and lunch. Magyarország napja!
August 28 Trunk Trade. Amire nincs szükséged hozd el, add át másoknak!
September 4 Presbiter Meeting and Lunch. Discussions on Hungarian Heritage program
September 11 Friends and Family Day - Arts and Crafts Open Studio. Fessünk együtt!  Felszerelést hozd magaddal.
September 18 MAGYAR ÖRÖKSÉG NAPJA - HUNGARIAN HERITAGE DAY. Program! Magyar Zene, Irodalom. KÁRPÁTOK NÉPTÁNCEGYÜTTES! Lunch, süti vásár, művészeti kiállítás.
September 25 Trunk Trade. Eliminate, eliminate, eliminate!
October 2 Presbiter Meeting and Lunch w/ COMMUNION
October 9 Friends and Family Day - Arts and Crafts - Open Studio, fessünk együtt!  Felszerelést hozd magaddal.
October 16 Arts and Crafts - Open Studio -  fessünk együtt! Felszerelést hozd magaddal.
October 23 OCTOBER 23 COMMEMORATION - Program and Lunch
October 30 Trunk Trade.  
November 6 Presbiter Meeting and Lunch. Subject: Discussions on Church Benefit program
November 13 CHURCH BENEFIT PROGRAM - JÓTÉKONYSÁGI RENDEZVÉNY ÉS EBÉD
November 20 Friends and Family Day / PÖDRÖM, PÖDRÖM CSIGATÉSZTA KÉSZÍTÉS! Hozd el a csigakészítőt, a tésztát hozzá adjuk. Szórakoztató zene mellett kellemes tésztázást kívánunk. 
November 27 Thanksgiving Lunch. 1st Sunday in Advent w/ Communion
December 4 Presbiter Meeting and Lunch. Subject: Christmas concert program
December 11 CHRISTMAS CONCERT - Program and Lunch (Melinda Puhó zongora hangversenye - tentative)
December 18 Arts and Crafts. TANULJ SÜTNI! Sütőiskola Kakuk Sárikával. Hogy kell jó pogácsát sütni? 
December 25 Christmas Day w/COMMUNION

Ha információra van szükséged írj üzenetet a templom@elsoegyhazla.org email címre.

Mindenkit szeretettel hívunk az eseményeinkre.
GOD BLESS YOU AND SEE YOU NEXT SUNDAY!

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések