80. Évforduló

2006 november 26-án gyülekezetünk fennállásának 80. évfordulóját ünnepelte

Hálaadó Ünnepi Istentiszteletet tartottunk vendégeinkkel együtt délután 2:30–tól. Köszönet mindazoknak, akik szolgáltak: Ft. Ludwig Kálmán püspök, Ft. Szabó Sándor püspök, Nt. Kacsó István esperes, Nt. dr. Bónis Béla, Nt. Danyi István lkp., Nt.Nagy Bálint lkp., Nt. Novák József lkp., Nt. Papp Zsolt lkp., Nt.dr.Szabó Ildikó, Nt.Vadász-Hunter János lkp., valamint Theodor Atya.

Köszönet azoknak, akik még köszöntötték a gyülekezetet: dr. Bösenbacher Ferencz, Margaret Saltzer. Köszönet azoknak, akik műsorral ékesítették az Istentiszteletet: Balog-Sipos Imola, Deák Róbert, Fehér Dori, Gáspár Lili, Judy Hódos, Ricky Hoft, Huve Nikolett, Szónya Schackelford. Köszönet a vendégeknek, hogy együtt ünnepeltek velünk.

Köszönet mindazoknak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy szeretetvendégségben részesítsük az Istentiszteleten levőket: Andrássy Anna, Bordás Irén, Hilarion Castillo, Nanda Dyssou, Ilona Garai, Tünde Garai, Gáspár László, Gáspár Lívia, a Hudák család, Mátté Éva, Timea Schackelford, Andrea Schlaerth, Noémi Szabó, a Varga család, Varsányi Csaba, és mások!

Köszönet a szép ünnepi virágokért: Carmen Castillo, Tünde Garai, Jasmine Laubender, Máte Éva.

Az esemény képei:
Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések