Mission: Telefonos Szeretetszolgálat - Visszajelzés, köszönet

Gyülekezetünk rendszeresen szervez Jótékonysági koncertet a magyar diaszpórában működő rászoruló gyerekekkel foglalkozó szervezetek támogatására. 2019. május 19-én tartottuk meg az idei jótékonysági célokat szolgáló rendezvényünket. A teljes bevételt a Erdélyi Telefonos Szeretetszolgálat XI. Ingyenes gyermektábor javára ajánlottuk fel.

Ez úton közöljük Sajó Norbertnek, a Telefonos Szeretetszolgálat alapítójának köszönő levelét:


Tisztelt Gyülekezet és elöljárók!

Néhány nappal ezelőtt érkeztünk haza a XI. Ingyenes Gyermektáborból.
A tábori élmények feldolgozása még soká eltart... Igen, számunkra is az volt. Idén, talán minden eddiginél jobban éreztük: szükség van erre az utolsó táborozási lehetőségre, illetve ránk. A gyerekek ragaszkodása, hálája és helyzete mind erre mutatott rá!
Támogatásuknak köszönhetően több gyerekkel és több kísérővel mehettünk, így idén minden eddiginél nagyobb hangsúlyt fektethettünk a személyes és egyéni beszélgetésekre, foglalkozásokra. Nagyon sok lelkileg sérült gyermek volt mellettünk (öngyilkosság, betegség, válás, árvaság), akiktől legalább annyit kaphattunk mi is. 

Az alábbi néhány fotóval köszönjük szépen a megelőlegezett bizalmukat és támogatásukat!
Szeretettel,
Sajó Norbert
alapító

Asociația SOLIDARIS Egyesület
Telefonos Szeretetszolgálat
540058 Marosvásárhely, Márton Áron u. 19.
Telefonszám: +40 741 55 55 55
E-mail: office@telsz.ro

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések