Gyülekezeti látogatás az Ontarioi Független Magyar Református Egyháznál


 Gyülekezetünk tagjai a múlt pénteken baráti látogatóba mentek a Los Angelestől mintegy 50 mérföldre lévő Ontarioi Független Magyar Református Egyházhoz. A házigazda, Ágoston-Palkó Attila, Ontarioban szolgáló missziói lelkipásztor fogadta a Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház tagjait. A vendéglátók között volt Négyessy László, a terület megvásárlójának, és a lakótelep névadójának fia, és Csenterics Géza és Csenterics Diána, a lakótelep gondnokai is.

A találkozás során a gyülekezetünk tagjai megismerték az egyház történetét, bejárták a templom udvarát és a templomhoz tartozó magyar lakótelepet, és megcsodálhatták a templom belsejét.

Köszönjük az Ontarioi Független Magyar Református Egyház gyülekezetének és az elöljáróinak a baráti fogadtatást.


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések