Gyülekezeti kimozdulás: Sergio Mendes koncert a HOLLYWOOD BOWL-ban + egy ráadás


 Múlt vasárnap egy emlékezetes estén a Hollywood Bowl-ban Garai Tünde főgondnok meghívására vehettünk részt a világhírű brazil-amerikai zenész, Sergio Méndes és együttesének koncertjén.


About 16 of us enjoyed the concert last Sunday evening at the Hollywood Bowl. Thanks to all who shared in this Fellowship Event -- we all enjoyed  the picnicking, listening to music under the stars  and each others' company. Jó volt igy együtt lenni és ünnepelni!


A szamba királya ismét megtöltötte a lelátót, aminek ezen az estén a gyülekezet tagjai is részesei lehettek.

A Los Angeles County Fair az Arcadiaban lévő Santa Anita lóversenypálya parkolójában egy egész hónapos szórakozást kínál koncertekkel, vidámparki játékokkal, vásárral, gyorséttermekkel. Ez az esemény sem múlhat el, hogy az egyház néhány tagja ne látogassa meg, találkozzon, és vegyen részt a város legnagyobb nyári eseményén. Nem csoda, hogy gyorsan eltelt a nap.Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések