Tavaszi Bazár

2005. május 22-án megtartottuk a hagyományos Tavaszi Bazárunkat. Köszönet mindazoknak, akik a tavaszi Bazárt kellemessé és sikeressé tették!

Egyházunk időnként túlcsordult támogató vendégeinkkel és tagjainkkal. Szerepelt a Gypsy Fire Cigány Zenekar. Köszönjük a finom Magyar ételeket, süteményeket. Főztek, sütöttek és segítettek: Bácsa Tünde, Bácsa Béla és Sam, Bordás Irén, Castillo Hilárion és János, Castillo Piroska, Fox Éva, Garai Ilona, Garai Tünde, Dr. Hoft Carmen, Hudák Ferenc és Ibolya, Hudák Eszter, Hudák Viktor, Laubender Jasmine, Mikó Erzsébet és Lajos, Shackelford Timea, Varga Margaret és mások. Köszönjük vendégeinknek, hogy eljöttek, a támogatóknak, hogy visszaküldték tombola sorsjegyüket adományaikkal. A nagy sorsolás eredménye: (első-ötödik díj): Nt. Juhasz Ferenc Cleveland-ból, Kovach Bill, Garai Ilona, Runyon Virginia, és a Budapest Csalad. Gratulálunk nekik! Hálásak vagyunk mindenkinek, aki hozzájárult e szép délután megteremtéséért. Köszönjük mindenkinek, aki részt vett, adományozott, valahol segített, dolgozott! Jól lehetett érezni a testvéri szeretetet.

Thank you to everyone who helped with the Bazaar.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések