Tavaszi Bazár

2006. május 21-én, Istentiszteletek után megtartottuk Tavaszi Bazárunkat. Köszönet mindazoknak, akik a Tavaszi Bazár munkálataiban részt vettek.

Szombat (Május 20.): Bácsa Béla, Bordás Irén, Nanda Dyssou, Tünde Garai, Hudák Eszter, Hudák Ferenc, Hudák Ibolya, Hudák Viktor, Mikó Erzsébet, Mikó Lajos, Noémi Szabó. Vasárnap (Május 21.): Bordas Irén, Hilarion Castillo, Carmen Castillo, Piroska Castillo, Nanda Dyssou, Éva Garai, Ilona Garai, Tünde Garai, Betti Hamori, Hudák Ferenc, Hudák Ibolya, Hudák Viktor, Jasmine Laubender, Erzsébet Mikó, Noémi Ricci, Timea Shackelford, Bill Terramorse és mások.
Díjakat nyertek: első díj: Betti Hamori; Második díj: Helen Stefl; Harmadik díj: Anna Carpenter; Negyedik díj: Maria Toth; Ötödik díj: Nancy Fekete Black. Az ajtódíjakat Violet Takács ajándékozta.
Köszönet a “Kárpátok” táncegyüttesnek, a “Carpathian Mountain Boys” zenekarnak, mindazoknak akik fölléptek és a műsort gazdagították! Köszönet mindazoknak, akik valamilyen formában részt vettek, vagy támogatásukkal segítettek!

Az esemény képei:


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések