Vasárnapi Istentisztelet - Coronavirus Updates


Kedves Testvérek!

A koronavírus tovább terjed Los Angelesben. A Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház gyülekezete közreműködik a vírus terjedésének lassításában. Célunk a megelőzés.

A koronavírus ideje alatt a vasárnapi istentisztelet és más összejövetelünk is szünetel. A prédikációkat a weboldalunkon tesszük közzé. Kérjük rendszeresen ellenőrizze honlapunkat a legfrissebb információkkal kapcsolatban. 

Ezzel egyidőben egyházi és nagyobb közösségünk lelki és érzelmi szükségleteinek a kielégítése is a feladatunk. A parancsolatok negyedik része: "Megemlékezzél a szombatnapról, hogy megszenteljed azt." - 2 Mózes 20:8 Mi Isten emberei vagyunk, arra törekszünk, hogy imádkozva örvendezzünk és válaszoljunk az ő hívására.

Imádkozzon velünk vasárnap reggel 11 órakor. 
Kérjük, hogy továbbra is hordozzuk imádságban a koronavírus által szenvedő betegeket nehéz helyzetükben, és minden embertársunkat, akik harcolnak az egészségünkért. Eközben kérjük, vegye figyelembe az ajánlott óvintézkedéseket, hogy egészséges maradjon. Minden jót kívánunk embertársainknak, és Istent békéjét és áldását kérjük mindenkire!

Szeretettel Istenben: 
a Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház gyülekezete.Dear Brothers and Sisters in Christ!

The Coronavirus continues to spread in L.A. County. We at the First Hungarian Reformed Church of Los Angeles want to help slow the spread of the virus while also attend to the spiritual and emotional needs of our church and our larger community. Prevention is our goal.

The fourth of the Commandments is “Remember the Sabbath day, to keep it holy” (Exodus 20:8). We are God's people and we know we are meant to use our voices to pray, to rejoice and to respond to His call.

We invite you to worship with us every Sunday morning at 11 AM. 
New Sermons by our Pastor, Zoltán Bátori, L.L.M., will be posted on our website elsoegyhazla.org every Sunday morning. We will keep our website updated, please check it regularly.

In the meantime, please take the recommended precautions to stay well. We send you good wishes and ask God for His peace and blessings!

With love in Christ, 
The First Hungarian Reformed Church of Los Angeles

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések