Baráti találkozó videokonferencián: szombatonként 10.30-tól


A vírus okozta járvány minden közösséget érzékenyen érint. A fizikai találkozás hiánya gyengítheti a gyülekezetet. A Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház válasza a korlátozásokra a videokonferencián keresztül tartott baráti találkozó.

A jelenlegi különleges helyzet megtanított minket a számítástechnikát használni, kamerát, mikrofont konfigurálni, programokat telepíteni, és most már kijelenthetjük, a vírus nem gyengítette, hanem erősítette a közösségünket. Videokonferencián Magyarországon tartózkodó tagjaink is közöttünk lehettek, sőt, a kórházi ágy sem akadály már az együttlétben.

A Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház a vasárnaponkénti online, élő istentiszteletek mellett szombatonként 10.30-tól (Los Angeles-i idő szerint) baráti találkozót tart. Szeretettel várjuk tagjainkat, barátainkat a kötetlen beszélgetésre.

Információ a csatakozáshoz emailen keresztül: templom@elsoegyhazla.orgMegjegyzés küldése

0 Megjegyzések