Gyülekezeti kirándulás a Kossuth szoborhoz


 A gyülekezetünk tagjai pénteken a Los Angeles-i Exposition parkban felállított Kossuth szoborhoz látogattak.

A szobor a park rózsakertjében található. Minden évben a helyi magyar közösség március 15-e alkalmából ellátogat a szoborhoz, az idei évben a járványhelyzet miatt azonban nem nyitották meg a rózsakertet eddig. Pénteken azonban már látogatható volt a kert, és a tagjaink ellátogattak a különlegesen szép helyen látható szoborhoz. A szobrot Los Angeles magyar közössége 1954-ben állította.

Az alkalom lehetőséget adott az éppen első virágzásukat mutató rózsák megcsodálására is.
Az Exposition parkban található Science Center, amely szinten látogatható. A csoport a nap végén megnézte a múzeumba kiállításait, közöttük az egyik, itt nyugdíjazott, és bemutatott űrrepülőgépet is.A gyülekezeti kirándulásaink bárki számára nyitottak, mindenkit szeretettel várunk.


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések