Gyülekezeti kirándulás: Fallbrook, Temecula


 A gyülekezet tagjainak és barátainak legújabb kirándulása a Los Angeles és San Diego között félúton lévő Fallbrookba és Temeculába vezetett.

Fallbrookban találkozott a csapat, ahol a helyi étteremben ebédeltünk (régen láttak már ekkora magyar csoportot a vendéglátóhelyen). Utána megnéztük a művészetekben gazdag kisváros egyik kiállítását, és sétáltunk a városban.

Délután a csoport átment a közeli Temeculába, ahol meglátogattuk a magyar tulajdonban lévő Bella Vista borászatot. Szerencsére carpoolt használtunk, így szinte mindenki megkóstolhatta a kaliforniai földben és napsütésben termő magyar szőlőtövek termését, megismerhettük Czirák Imrét, a borászat tulajdonosát és feleségét, és megismertük a borászat mesterségét is.

Egy tartalmas kirándulás után indultunk haza. A következő kirándulásunkra szeretettel várjuk az érdeklődőket.


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések