Gyülekezeti kimozdulás: iPalpiti koncert Beverly Hills-ben


 Július 24-én, szombaton este a gyülekezet tagjai Szabó Ildikó szervezésének köszönhetően nézőként részt vehettek a nemzetközi iPalpiti zenei fesztivál-sorozat Los Angeles-i gála műsorán a Beverly Hills-i Seban Theater-ben. 


Az iPalpiti - The pulse of music festival of international laureates koncert-sorozatban fiatal nemzetközi zenészek mutatkoznak be a közönségnek. Az idei sorozatban 18 országból 23 fiatal muzsikus vett részt a karmester Eduard Schmieder vezetésével.


“…inspired young musicians of iPalpiti from around the globe are united in their hope of bringing beauty into your life through celestial sound, vital rhythm, and eternal loving energy. May we all be blessed by the touch of higher harmony! " -Maestro Eduard Schmieder

Köszönjük Szabó Ildikónak a lehetőséget, hogy részesei lehettünk a zenei élménynek.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések