Beszámoló: MAGYAR ÖRÖKSÉG NAP - Jótékonysági rendezvény erdélyi rászoruló gyermekek támogatására


2021. szeptember 19. - Jótékonysági zenés irodalmi délután és ebéd

A teljes bevétel hozzájárul az erdélyi gyermekek támogatását végző 
Solidaris Egyesület - Telefonos Szeretetszolgálat munkájához!
Köszönjük szíves támogatását!

A műsorban többek között felléptek:
A Szoboszlai Sándor Dél-Kaliforniai Magyar Színház előadóművészei, a Kodály Kórus tagjai, Bartha Szilvia, és a Kárpátok Néptáncegyüttes! 

Rendező: Mátté Éva. Műsorvezető: Hegedűs Attila 

Az esemény keretén belül Tóth Attilának és Máriának az amerikai magyarságért és a magyar kultúra fenntartásáért tett önzetlen munkásságáért a gyülekezet díszoklevelet ad át.

A templom előcsarnokában művészeti kiállítás

Golden Paprika - magyar termékek árusítása

Zenés, szórakoztató műsor! Népzene, sütivásár, baráti együttlét!
FINOM MAGYAR SÜTEMÉNYEK, ÍZLETES MAGYAR ÉTELEK...
Töltsék velünk ezt a kellemesnek ígérkező délutánt!  

11:00 - 12:00 Istentisztelet – angolul és magyarul.
12:30 - 2:45 Ebéd - ízletes magyar ételek, finom magyar sütemények. Zene DJ X.
3:00-től Zenés-irodalmi szórakoztató műsor. 

Köszönjük Hilarion Castillo-nak az eseményhez kapcsolódó ebéd adományt, és Kakuk Sárának és Gézának a sütemény adományt!
Köszönjük az eseményen részvevő fellépők önkéntes szereplését!
Köszönjük az esemény előkészítésében és lebonyolításában résztvevők önzetlen segítségét!

Ebéd és jótékonysági rendezvény belépő adomány: $30.

Nyomtatható meghívó

A teljes bevétel hozzájárul az erdélyi gyermekek támogatását végző 
Solidaris Egyesület, Telefonos Szeretetszolgálat munkájához!

Sajó Norbert, Solidaris Egyesület, Telefonos Szeretetszolgálat: Tavaly saját táborhelyre vihettük a gyerekeket, amelyet közadakozásból sikerült megvásárolni egy nyárádmenti kisfaluban, gyönyörű festői környezetben, távol a város zajától. Ezt szeretnénk tovább fejleszteni. 

Kérjük önöket, ha tehetik, segítsék a felújítási terveink megvalósítását, amellyel nagymértékben hozzájárulhatnak a gyerekek táboroztatásához, valamint az önkénteseink szolgálatához.

Kérjük támogassa a Solidaris Egyesület, Telefonos Szeretetszolgálat munkáját!
Köszönjük szíves támogatását!

Csekkel, a templom nevére kiállítva
First Hungarian Ref. Church of Los Angeles.
12717 York Ave. Hawthorne, CA 90250.
Jegyzetben:"Telefonos". 

Online adományozás
Jegyzetben:"Telefonos"

Befolyt támogatások: 
Principal sponsor: Tünde G & Bill T. $1000, Katalin R. & Ben B. $300, Piroska B. C, Jasmine C. L $300

Sponsors: Attila & Mária T $200, William A. K $200
Patron: Anna & Lloyd C. $100, Grace Hungarian Church $100, Kathrine H $100, Ester H. $100, Victor & Alison H. $100, T & J. I. $130, Anna S. $100, Eniko S $100,
További felülfizetések: ABC Electric $60, Frank & Judy B. $50, Jeffrey & Irene B. $50, Laszlo & Maria Cs. $50, Duane & Eva O. $60, Ferenc & Judit S $50, Martha S. $50, Z & L U. $50, Frank & Rhonda U. $60, Annette V. $60, Charles V. $50,
És sokan mások, akik $30 adományoztak a jótékonysági eseményen.

Köszönjük mindazoknak, akik nem pénzbeli adományokkal, étel és tárgyi adományokkal, munkájukkal, fellépésükkel lehetővé tették a jótékonysági rendezvényünket. Nélkülük lehetetlen lett volna megszervezni ezt az eseményt! 

Az adományozók segítségével 5586 dollár gyűlt össze az Erdélyi Telefonos Szeretetszolgálat számára. 

Hálásak vagyunk mindenkinek, akik hozzájárultak e szép délután megteremtéséért. Köszönjük mindenkinek aki részt vett, adományozott, bárhol segíttet, dolgozott. To ALL who helped make our Magyar Örökség Nap Benefit Lunch and Concert a total success. We are grateful we were able to recognize Attila and Matyi Tóth for their years of service to the Hungarian community. We thank everyone who made this day a big success - there were so many participants, please forgive us if we inadvertently leave anyone out. We thank the tireless organizers, the amazing performers and dancers, the DJ's, the generous and kind donors and attendees, the hardworking cooks and bakers, the wonderful ladies who served at the süti table, the fantastic set-up, clean-up people, the individuals  who donated by mail - everyone - who helped in any way to make this day special. The afternoon was also a fundraiser for the Erdélyi Telefonos Szolgálat (www.Solaridaris.ro) and our donation of the day's proceeds will help them to expand their Youth Programs. May God bless all of you and thank you again!

Az esemény felvétele:

Az esemény képei:

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések