2022.05.15 - Anyák napi tea délután és jótékonysági fotókiállítás

Délután 1 órai kezdettel. A belépés ingyenes. Adományokat a háború miatt és elől menekülő kárpátaljai testvéreinknek megsegítésére szánjuk.

Magyar Értékek kiállítás bemutatása a Hawthorne-i Első Magyar Református Egyháznál május 15-én, délután 1 órai kezdettel.

A kiállításra a templomban szervezett anyák napi ünnepség és műsor keretén belül kerül sor. A jótékonysági rendezvényen fellép a nagy köztiszteletnek örvendő Cser László zongoraművész, nyugalmazott professzor.

A kiállítás a Dél-Kaliforniai Magyar Örökség Alapítvány gondozásában, a háború miatt segítségre szoruló kárpátaljai magyarok megsegítése érdekében jött létre. Hálásan köszönjük az eddig összegyűlt adományokat és várunk mindenkit szeretettel!

Mindazok, akik szeretnének adományozni, de nem tudnak jelen lenni a rendezvényen, adományaikat elküldhetik alábbi PayPal linken:

Vagy csekken:
Mailing address: