2022. december 11. vasárnap - MAGYAR KARÁCSONY


Együtt ünnepeltük az év legszebb időszakát...IZLETES MAGYAR KARÁCSONYI ÉTELEK, SÜTEMÉNYEK! Disznótoros lila káposztával, hagymás törtburgonyával (vegetáriánusok számára lecsó) és desszert: bejgli, krémes, kifli, stb! Hagyományos magyar karácsonyi zenével, énekkel, verssel és tánccal! Magyar csemegekészítmények a Golden Paprikától!  Karácsonyi sütemény vásár! Élő zene! FELLÉPNEK: A csodálatos KÁRPÁTOK Magyar Néptáncosok! Plusz… Los Angeles környéki magyar művészek előadásai...hagyományos magyar karácsonyi zene, ének, versek és még sok más!  

PROGRAM:
11:00 - 12:15 Istentisztelet: angolul és magyarul.
12:30 a Kossuth Teremben: Magyar karácsonyi ebéd, kedvenc sütemények...
JÓ EBÉDHEZ SZÓL A NÓTA…Zenél Geburth Péter!
du. 2:00-tól: A karácsonyfa fények meggyújtása SZÉLES TAMÁS magyar főkonzul úr által…. Karácsonyi zene, versek, énekek, táncok és még sok más!
PROGRAM UTÁN: Üdítők, sütik, baráti együttlét. Zenél DJX, Péter Geburth harmonikaművész!

Rendező: Mátté Éva. Műsorvezető: Hegedűs Attila. 


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések