Meghívó: Christmas is coming - Karácsony köszöntő


 A Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház idén a koronavírus járvány miatt, szakítva a hagyományokkal és alkalmazkodva az új helyzethez, az interneten szervezi meg a karácsonyi ünnepi rendezvényét.

A karácsonyi esemény témája: Szeretet - Ünnep - Ajándék

A Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház vezetősége tisztelettel felkér arra, hogy művészi előadással, verssel, prózával, énekkel vagy hangszeres játékkal vegyél részt az interneten közzétett műsorban. Kérjük, előadóként csatlakozz a rendezvényhez! A rendezvényt nem élő közvetítéssel tervezzük lebonyolítani, hanem előre felvett, újonnan rögzített előadásokból állítanánk össze.

Az internetes közvetítés tervezett ideje: 2020. december hónap

Kérjük, amennyiben csatlakoznál az eseményhez, jelezz vissza e-mailben: templom@elsoegyhazla.org 

Köszönjük, ha részt veszel a karácsonyi ünnepségünkön.

Barátsággal,
a Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház vezetősége

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések