Jótékonysági koncert

2006. november 12-én nagysikerű Jótékonysági Koncert volt a Los Angeles-i Első Magyar Református Egyháznál!

Felléptek és közreműködtek Balla Sándor, Cser László, Cser Mária, Deák Róbert, Érseki Emőke, Hódos Judy, Maxim András!

Balla Sándor (bariton) egyedi hangja sokakat elkápráztatott újból. Ezúttal az Umberto Giordano (Andrea Chenier-Nemico della patria) Giachino Rossini (IL Barbiere di siviglia-Largo al factotum), Giuseppe Verdi (La Traviata-Di Provenza il mar, il suol), Giuseppe Verdi (Un Ballo in maschera), Ruggero Leoncavallo (Pagliacci-Si puo) áriák mellett részletek voltak magyar népdalokbol, operettekből. Deák Róbert és Balla Sándor meglepetésként bemutatkoztak, mint klarinét virtuózok!

Kiemelendő, hogy az előadók nemcsak mindannyian a legjavukat adták, hanem a végig magas szinten tartott előadásaikkal és közreműködéseikkel egy nagyon szép napot varázsoltak a jelenlevők számára.

Ezúttal hadd mondjunk köszönetet azoknak is, akik a "színfalak mögött" dolgoztak a nap sikeréért: Hilarion Castillo, Ilona Garai, Tünde Garai, Livia Gáspár, Gáspár László, Attila Hegedűs, Hudák Ferenc, Hudák Ibolya, Hudák Viktor, Timea Schackleford, Andrea Schlaerth, Noémi Szabó, Gabriella Terhes, Bill Terramorse, Varsányi Csaba és mások!

Köszönet mindazoknak, akik eljöttek, adományoztak, vagy valamilyen más formában járultak hozzá a nap gazdagságához!

Rendezvényünk teljes hasznát a gyöngyösi Magyar Autista Központ javára fordítjuk! Autista Segitő Központ, 3200 Gyöngyös, Barátok tere 2. Tel: 37/500-417 www.ask.ofm.hu

Az esemény képei:
Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések