A Magyar Érdemrend Arany fokozatával tüntették ki Garai Tündét, a Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház főgondokát


 A köztársasági elnök 2020. október 23-i nemzeti ünnep alkalmából a Magyar Érdemkereszt Arany fokozatát adományozta Garai Tünde, a Los Angeles-i Első Magyar Református Egyház presbitere és templomának főgondnoka részére a Los Angeles-i magyar református közösség szolgálatában végzett szerteágazó közösségépítő és hagyományőrző tevékenysége elismeréseként.


Magyar Érdemrend a negyedik legmagasabb magyar állami kitüntetés. A Magyar Érdemkereszt a nemzet szolgálatában, az ország fejlődésének elősegítésében, a haza érdekeinek előmozdításában és az egyetemes emberi értékek gyarapításában végzett kimagasló, példamutató tevékenység elismerésére szolgál.

A Magyarországi Református Egyház Zsinatának Elnökségének a gratulációja a kitüntetés alkalmából:Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések